Kamera IP HD 24 Muaj Garancion,Alarm Proffesional

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tele Net 25 Shk 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejme shitjen si dhe montimin e sistemeve te sigurise Kamera dhe Alarm,
Paisjet tona kane garancion 24 muaj, eja na vizitoni apo na kontaktoni ne numrat e telefonit, qe te bindeni
per Cilesine e paisjeve dhe profesionalizmin tone ne pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim