Kamera Profesionale dhe Alarm

Shitet nga: High-Tech Security 15 Krr 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejme shitjen me shumic dhe pakice te kamerave te sigurise, si ato dixhitale dhe Ip kamera,
gjithashtu dhe alarme profesionale me senzor te jashtem, si dhe te brendshem.
Paisjet tona gane garancion 2 vite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim