Kamera te sigurise jemi me te liret ne REGJION

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: home security 03 Gsh 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
HOME SECURITY

RISI RISI


RISI RISI
Jemi me te liret ne Kosov sa i perket Kamerave dhe Alarmave

Kemi Akcesa per LIfta Brava Elektronike Rampa Dyrer Levizese etj,

JEMI ME TE LIRET NE KOSOVE

HOME SECURITY jemi me te miret dhe me te liret ne tregun tone

Bejm shitjen ,montimin si dhe instalimin e KAMERAVE te SIGURISE dhe ALARMEVE kudo ne Kosove neper shtepi, lokale ,objekte, afariste, firma, fabrika etj.Qmimi sipas marveshjes jemi me te liret dhe me te miret ne tregun tone .Kamerat mund ti vezhgoni nga distanca mjafton qe te keni internet i kem te gjitha llojet e kamerave
Si dhe riparimin mirmbajtjen e tyre.

Nr.Kontaktit / 049 556 242... Viber +37744953797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim