Kamera vezhguse alarm sigurie

Shitet nga: ilir 08 Dhj 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa nga punet tona ne Facebook ilir Regja
Servisim brenda 24 orve 24 / 7
Posedojm
KAMERA vezhguse _IP dhe Analog per fabrika dyqane shtepi zyre etj

ALARM kunder vjedhejes me kabell dhe pa kabell qe lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

Interfoni dhe videofoni

Invertor per kamera

Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove para
perfundimit te objektitviber +377 44-476-104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim