The PlaybackPro Plus USB Controller

Shitet nga: DT-Videolabs 07 Shk 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Pejë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Pajisja eshte shum pak e perdorur dhe ne gjendje shum te mir.Ajo sherben per projeksionim-shfaqje te filmave,prezantime etj.Pajisja kontrollon videon sipas deshires psh:ngadalsim,pershpejtim te videos,shfaqjen e titrave dhe gjitha kontrolle tjera profesionale.
Pajisja ka port USB e cila lidhet me Laptop MAC-ios dhe aktivizohet me program te cilin mund ta bleni Online.

Pajisja eshte per kontroll profesional te shfaqjeve te ndryshme.
Mund ti shihni fotografit e pajisjeve gjithashtu dhe qmimet reale qe mund te porositen Online-648 $ ne euro-572.69,plus Dogana e cila mund te paguhet deri 350 euro-Gjithsej:922.69 euro por qmimi i kesaj pajisje qe shitet ktu ne merrjep eshte shum i volitshem dhe i ulet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim