Komod me telivizor.

Shitet nga: sabuka 20 Shk 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes komod me televizor osht ne gjendje perfect dhe komoda eshte e mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim