BlackBerry Z10

Shitet nga: Agon 03 Pri 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
BlackBerry Z10 ne gjendje shum te mir dhe pak i perdorur. Qmimi eshte i diskutueshem, per me shum info shkruani ne viber +38649110332.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim