Flm MerrJep U shit SAMSUNG S3 NEO 16GB

Shitet nga: Samsung S3 03 Qer 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Shes SAMSUNG S3 NEO modeli ma i ri 16GB ORIGJINAL ne gjendje 100% te rregullt pune pa asnje defekt dhe pa asnje grrith. Telefoni vjen me Mbushes origjinal. Per gjendjen e tij te rregullt garantoj ne qdo menyre si te merremi vesh.
Kontakt: 049-490-430 ose Viber - Whatsapp ne kete numer. Mirepres bleres serioz
Nderrim vetem me ndonje biciklete te re nese me konvenon me telefona ose sende tjera nuk vlen nderrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim