Galaxy s4 lolipop 5.0.1

Shitet nga: lolipop 24 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
E instaloj sistemin operativ lolipop 5.0.1 ne te gjitha paisjet samsung galaxy s4, siq e dini ai sistem operativ nuk ben te shkarkohet automatikisht ne Kosove, mirepo ju qe deshironi qe te keni nje pamje shume me te bukur te telefonit tuaj samsung galaxy s4, mundeni me shfletu ne google dhe youtube me pa se si duket, ndersa ju qe doni ta keni ne telefonin tuaj me shkruani ne posten elektronike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim