HTC Desire

Shitet nga: HTC Desire 17 Dhj 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Prodhuesi: HTC
Modeli: Desire
Shitet HTC desire Whit/blue.
Asht ne gjendje tregult asht i mir i rujtun. E ka kameren para dhe mas me drit.e ka vendin per SD-qip. Ka playstoren per me mar pogramamper tel.
shiko fotot.
Per me shum info kontakto

80euro Qmimi i diskotushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim