Shitet htc me krejt i punojn 25eur

Shitet nga: Avni 23 Dhj 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Pejë
Prodhuesi: HTC
Modeli: Desire
Duhet veq gjamin me ja ndrru 10 eur i ban viber dhe tana preferohet kush don me bajt telf te vogel ne gjep sa iphane 4 asht shum e ban baterin viber049588184
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim