Htc

Shitet nga: Htc sensation 05 Shk 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Shes htc sensation ka kamer para dhe mbrapa kamera pas 8.0 megapixel ekranin e ka 4.3 inch per tel muni mem shkru ne viber +38649636455
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim