Htc sense xl

Shitet nga: tini 14 Shk 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Pejë
shes telefonin htc sense xl i bardh i rujtun shum ne gjendje shum te mire baj edhe ndrrim me play station 3
telefoni ka android 4.2 dhe asht 16 gb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim