Htc sense xl

Shitet nga: altii 20 Shk 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Pejë
shes telefonin htc sense xl i bardh shum i rujtun ne gjendje te mir i qkoduar per gjdo kart telefoni ka android.4.1 dhe asht 1 gbb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim