Htc xl

Shitet nga: altti 26 Shk 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
shes telefonin htc sense xl i bardh dhe shum i rujtun ka android 4,2 dhe osht 16gb punon perfekt baj ndrrim me play station 3 ose naj telefon iphon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim