Huawei Ascend

Shitet nga: xxxxxxx 26 Shk 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Pejë
Prodhuesi: Huawei
Modeli: Ascend
Shes 2 Telefona 25 Euro plus nipar ndegjuse gratis ne gjendje te rregullt Huawei ka nje defekt por motorola eshte ne gjendje te rregullt Huawei vjen edhe me mbrojtse kurse motorola vjen me adapter dhe ni par ndegjuse gratis per me shum info kontaktoni ne nr.049178059 Viber.+38649178059 WhatsApp.+38649178059
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim