I PHONE 4 32 giga

Shitet nga: murat 09 Shk 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
IPHONE 4 32 GIGA...Shum i rujtun dhe punon shum mire
full An llok.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim