Iphone 4

Shitet nga: Krasniqi 03 Shk 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Esht ne gjende te mir dhe garantoj per te , i ka 16 GB te vetat dhe foljet e para hala i ka arsyja e shitje esht se mka ardh Samsung Galaxy S5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim