Iphone 4

Shitet nga: Iphone 24 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Pejë
Shes dy iphone 4 shum te rujtun me folie paran dhe mbrapan njeri 32gb tjetri 16gb ndrrim nuk boj per me shum ne kontaktoni ne viber ose tel qmimi i pa diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim