Iphone 4s

Shitet nga: Beni 09 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Nuk punon Wifi. Perndryshe eshte ne gjendje shum te mir dhe te rregullt. Wifija kushton 10 euro mu ndreq, por arsyeja pse e shes eshte se dua te marr nje samsung galaxy s3, gjithashtu e ndrroj me ket tip.

Ju lutem me shkruani ne viber, ose ne email. ( ata qe jane te interesuar )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim