Iphone 5 orgjinal viber 0037744969562

Shitet nga: Iphone 5 21 Maj 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Pejë
Shes iPhone 5 16 gb orgjinal

shum kualitet i mir, shum i shpejt 100% orgjinal

ka WiFi dhe mund te instaloni te gjitha aplikacionet

facebook - viber - skype - whatsapp - etj.....

ka adapter ndegjuse kabllen per PC


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim