Iphone 6 ne shitje 16 gb

Shitet nga: Iphone 6 29 Mar 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Pejë
Iphone 6 ne shitje 16 gb I RI me paisje adapter kabell degjuse - NGJYRA kaltert me mbyllet
Tel ka Wifi shum te mire
Foto jan orgjinale
16gb memorje
Mund te instaloni programe si : Viber facebook watsapp tango skype messenger etj -

TEL esht sa po i ardhur nga diaspora

Punon shum mire dhe shum funksional
tel esht 100% funksajonalNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim