Kerkoj punë nMobil Shop/PC Shop ose ndreqi Andro..

Shitet nga: Shkelqim 03 Pri 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
-------------------------------Android-------------------------------------------------
I njoh Shum mir gati perfekt Android Expert i Samsung-it
Njoh poashtu edhe iPhone-in
Mi ndrru pjest nuk kom provu kurr
I fus Android-at nFunksjon edhe nese nuk dhezet, Formatizoj, Bej Upgrade Samsungat Android
prej 2.3.x deri në 5.0.x LolliPop
Kthej IMEI te humbura
Ndreqi Bootloader edhe Kernel Versionin
Boj ROOT në Samsung
Shtoj Internal Mermorje duke perdorur SD CARD në Galaxy Ace s5830 /i në 480MB plus Upgrade Falas
Instaloj App qe nuk mund ti gjeni ne app store poashtu edhe Full Version
e Shum tjera....
-------------------------------PC---------------------------------------------------------
Formatizoj XP/Win7/Win8
Pastroj Windows-in
Ndreqi USB-jat qe jan fajllat Shortcut ose tprishura
Instaloj Programi Video Lojra Full Version
Bëje te mundshem Lojrat te luhen Pa CD
Krijoj WEB Site dhe Perkthej Template Design në shqip poashtu edhe pershtati Imazhet qe ju Deshironi FLASH apo HTML CSS JScript etj
Krijoj Setup per lojra ose per programe qe doni
Instaloj ECDL Andvace learning per Shkolla te Mesme Ju meson se si te perdorin MS Office
me te gjitha Paketat e Office-it
Editoj .Fajllat SWF
Shes Efekte dhe Loop Sampler per Virtual DJ7/8
Heki Passwordat e WinXP edhe Win7
Instaloj Driver-at qe Jan te rekomanduara per Windows
e Shum tjera se spom bin nermen.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim