LG G3 Gold

Shitet nga: Lg 04 Dhj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Pejë
Prodhuesi: LG
Modeli: G3
Shitet LG G3 Gold 16 Giga, shum pak I perdorur si I ri I rujtun osht

Tel 049/655-931 dhe Viber +38649655931
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim