Lg dhe dy samsunga

Shitet nga: xxxx 25 Shk 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Shiten apo ndrohen Telefonat LG dhe dy samsunga ne gjendje te mir .
LG 45€ i ri osht. Samsung i zi 25€ samsung i vogel 20€
ndrrim i mundshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim