Nokia c3

Shitet nga: Laku 24 Mar 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Pejë
Shes nokia c3 ne gjendje shum te mir ka wireless dhe whats app
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim