Nokia Biznis

Shitet nga: nokia 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   20 EUR

Komuna: Pejë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 100
Shitet nokia Biznis ne gjendje tregult. Kameren e ka tmir. E ka dhe vendin per qip SD-CARD.
Per.me shum info kontakto. 049 659 709..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim