Nokia N-81 series 8GB

Shitet nga: endrit 12 Jan 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Pejë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 225
Nokia shum i mir i ka 8GB kamer edhe perpara me wiffi per me shum na kontaktoni
Mund te na kontaktoni permes numrit te telefonit dhe permes viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim