nokia 3310

Shitet nga: remzi 12 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 3310
shitet teli 3310 i ri i ardhur nga zvicra pranon qdo kartel .me paketim dhe adapter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim