Shes Nokia C7 ose nderroj

Shitet nga: Hasan 11 Gsh 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: C7
Shitet Nokia C7. Eshte shume e ruajtur dhe punon perfekt. Ka wireles, viber vetem me shkrim, Whatsap. Çmimi teper i volitshem. Beje edhe nderrim me ndonje telefon tjeter.
Kontakt permes viber apo whatsap +37745568414
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim