SAMSUNG Ace GT-S5830 dhe SAMSUNG OMNIA i910

Shitet nga: Bekim 16 Mar 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Pejë
Te dy telefonet jane ne gjendje te regullt pa asnje defekt ,, WI-FI ,VIBER,,FACEBOOK ,YOU TUBE, SKYPE..punojn shume mire.
SAMSUNG Ace qmimi 45 euro ndersa SAMSUNG OMNIA / me internet/ qmimi 30 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim