Samsung ( zte kis plus - android )

Shitet nga: Mervan 03 Pri 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Shes telefonin Zte me sistem android i ardhur nga Gjermania ben me te gjitha kartelat. Telefoni vjen me ndegjuese dhe me adapter. Per me shumë shikoni linkun http://m.gsmarena.com/zte_kis_v788-4586.php
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim