Samsung Galaxy Plus

Shitet nga: dani 10 Shk 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Shesh Samsung Galaxy Plus Esht Gjendje Te Rregullt e Shes Pasi Tani Me Ka Ardhun Galaxy s5 Dhe Me Nuk e Perdori Wi-Fi i Punon Rregullt Facebook, Viber Tango Messenger e Gjitha i Hap Pa Problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim