Samsung Galaxy Ace

Shitet nga: Ardit 07 Mar 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Shes Samsung Galaxy Ace. Shum I rujtum dhe punon shum mirë. Pranon programe të ndryshme siq janë : Viber, Facebook, Tango
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim