Samsung Galaxy S4 16 GB

Shitet nga: xxx 08 Shk 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Pejë
telefon ne gjendje te rregult per me shum info :


kontakt: +38649557005 edhe viber dhe email: almin_1998@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim