Samsung Galaxy Tab 3

Shitet nga: rrahmoni 27 Shk 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Shitet tableti Samsung Galaxy Tab 3 ne gjendje perfekte pak i perdorur pothuajse i ri. Android 4.4.1 8GB.
Ka folie para dhe mbrapa, nuk ka asnje gervishje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim