Samsung Galaxy s5

Shitet nga: galaxy s5 18 Mar 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Pejë
Samsunggalaxy s5 i rri i ardhur nga suedia me 9 mars 2015 nuk ka paket per shkak te dogsnes adapter orgjinal kufje origjinal 100% nuk shitet urgjent eshte origjinal dhe i rri shihet ne foto .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim