Samsung S5 Black

Shitet nga: Atdhe 18 Pri 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Shes Samsung S5 shumë pak I perdorur vetem 1 Muaj dhe shum I ruajtur pa asnje grith Performancat Jan Kato : Ram memorje 2gb Hardisk 16 Gb processor Octa core camer 16 Megapixel etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim