Samsung galaxy S5

Shitet nga: Samsung galaxy S5 12 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Pejë
Shes ose nderroj urgjent Samsung galaxy S5 i bardh vetem nje jav i perdort as ni grith nuk e ka ose e nderroj me iphon 5s gold ne gjendje te rregullt dhe pa grritha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim