Sony

Shitet nga: muhamet 13 Qer 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes telefonat sony me gjendje te rregullt dhe te ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim