Tablet pc Android 7" (inch) ose ndrrim

Shitet nga: valdet_167@hotmail.com 12 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Pejë
Tablet android 4.4.2 , wifi,me dy kamera 2.0 mp , para dhe mbrapa . viber whatsapp , etj
Port te mini hdmi , i cili lidhet me tv .


Pra mund te perdor edhe si box tv android .

contact viber +38649256819
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim