Tablet Android

Shitet nga: Tablet 07 Pri 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet Pc Tablett android 1GB RAM 8GB VEND me 2 kamera.

TABLETI KA DEFEKT: DHEZET PUNON PAK DHE APET NDALET. nuk di qka ka.. kush ka interes per pjes.

Kontakto viber 049659709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim