WEB FAQE për biznesin tuaj EKSTRA LIRE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Jusahost 01 Maj 03:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Ne realizojme faqe interneti per cdo lloj biznesi qe do te reklamoje
produktet e tij ose do ti shese ato online. Cmimet jane mjaft te arsyeshme.

Per te gjithe klientet ne ofrojme:
Regjistrimin e 1 domain (.com, .org, .net)
Krijim i dizajnit
Websit Dinamik i bazuar ne CMS (Content Managment System)
Sistem i thjeshte per tu perdorur dhe per tu menaxhuar
Faqe multimediale me foto, video
Galeri fotosh/ Portfolio
Produkte etj etj,

Për me shumë: www.jusahost.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim