iPhon 4 i zi dhe iphon 4s i bardh. njeri nga gje..

Shitet nga: fisnik ramaj 04 Gsh 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten Dy iPhona . Nje 4 nga gjermanija i gjbllokuar dhe 4s i bardh nga kanada jo i qelur per kartela tjera. Te dyt jan shum te ruajtur. Qmimi per te dyt 240.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim