iPhone 4S

Shitet nga: Sokol 08 Mar 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Shitet iPhone 4S ne gjendje shume te rregullt eshte shume I ruajtun dhe funksionon shume mire dhe shpejt pa kurfar pengesa Osht I ardhun prej zvicres qe 2 muj nperdorim bojm ndrim me samsung S5 IPhone 5-5S..,shtoj pare Viber +37744939847
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim