iphone 4s 16 gb

Shitet nga: Iphone 11 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Pejë
shes iphone 4 s 16 gb ngjyra e bardh,tel eshte shum shum i ruajtun nuk ka as ni shaj te perdorimit.garantoj per ghith qka.
Ndroj me samsung s4, samsung mini s4 dhe samsung mini s5.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim