Anije

Shitet nga: Ilir 23 Mar 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Ne shitje eshte vetem barka dhe rimorkio (ndersa motori nuk shitet)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim