BMW DVD Navigacion 2016

Shitet nga: Riki 03 Shk 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : GPS pajisje
DVD Navigacion i vitit 2016 perfshire Kosoven, Shqiperine, tere Ballkanin si dhe Europen. Eshte kompaktibil me te gjitha modelet e veturave BMW prej vitit 2002 deri ne verzionet e fundit dhe me GPS lexues MKI, MKII, MKIII dhe MKIV.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim