GPS Dhe Radio per Renault Laguna II

Shitet nga: GPS Renault Laguna 26 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : GPS pajisje
Shes 2 GPS dhe Radion per renault laguna viti 2003. Jan ne gjendje te mire. Radio eshte qe montohet ne gepek fabrikisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim