Shes dy bassa Pioneer dhe ni pajaqall

Shitet nga: Niki 02 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : GPS pajisje
Shes dy bassa Pioneer dhe ni pajaqall alpine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim